• Kampanya Kategorisi AVM Kampanyası
 • Kampanya Tarihi 17 Aralık - 05 Şubat

Yılbaşı Hediyeleriniz CEPA’dan

Aynı gün içerisinde tek sefer 250 TL ve katları alışverişe bir çekiliş hakkı kazanın.

 

Kampanya Koşulları

PİYANGOYU DÜZENLEYEN: CEPA CELEBCİOĞLU PROJE YÖNETİMİ A.Ş. / CEPA ALIŞVERİŞ MERKEZİ  

 1. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 12.12.2022 tarih ve E-58259698-255.01.02-28650 sayılı izni ile CEPA Celebcioğlu Proje Yönetimi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Şirketimize ait CEPA Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan, kiosk ve stantlardan (Cepa AVM içerisindeki, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, taahütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturala/e-arşiv faturaları, işçiliksiz altın, ziynet altın (tam, yarım, çeyrek, gram) alışverişleri, şans ve talih oyunları harcamaları, banka ATM’lerinden alınan her türlü makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecek harcamaları ve tobacco shoplardan yapılan alışverişler, gift card/kurumsal hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, CEPA AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Cepa AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) hariç) tek seferde 250-TL ve katları tutarında (her 250-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak (Öykü Tur, ETS Tur ve Tatil Budur seyahat acentelerinin düzenlediği fatura/e-arşiv faturalar ile kampanyaya katılım sağlamak için, seyahat acentelerinin, konaklaması biten müşterilere düzenlediği fatura/e-arşiv faturaların ibraz edilmesi gerekmektedir.) AVM içerisindeki kampanya katılım noktalarına gelip fiş/fatura/e-arşiv fatura ile kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kredi kartı slipini  ibraz eden, mevcut veya yeni CEPAKART üyesi olan bireysel müşterilere (CEPAKART üyeliği bulunmayan müşteriler htpps://cepadakazan.com/ internet sitesi üzerinden CEPAKART üyeliği oluşturabilirler) üzerinde çekilişe katılım no., CEPAKART üye no., ad-soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. (Kampanya bitiş tarihi 05.02.2023 saat:22.00 olup katılım noktalarından e-arşiv faturaların son giriş tarihi 06.02.2023 saat:22.00’dir)

Kampanya Başlama Tarihi Kampanya Bitiş Tarihi Kapsadığı Yerler Çekiliş Tarihi ve Saati Çekiliş Sonucunun İlan Edileceği Gazete Adı ve Tarihi Asil Talihli Son Teslim Tarihi Yedek Tarihli Son Teslim Tarihi İkramiye Son Teslim Tarihi
17.12.2022 Saat: 10.00 05.02.2023 Saat: 22.00 Ankara 11.02.2023 Saat: 13.00 Akşam Gazetesi 14.02.2023 02.03.2023 18.03.2023 18.03.2023

 

 1. Kampanyaya sadece CEPAKART üyesi olan bireysel müşteriler katılabilir, tüzel kişiler katılamaz.
 2. Cepa AVM içerisindeki, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, taahütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturala/e-arşiv faturaları, işçiliksiz altın, ziynet altın (tam, yarım, çeyrek, gram) alışverişleri, şans ve talih oyunları harcamaları, banka ATM’lerinden alınan her türlü makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecek harcamaları ve tobacco shoplardan yapılan alışverişler, gift card/kurumsal hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, CEPA AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Cepa AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil değidir.
 3. Kampanya bitiş tarihi 05.02.2023 saat:22.00 olup katılım noktalarından e-arşiv faturaların son giriş tarihi 06.02.2023 saat:22.00’dir.
 4. Çekilişe katılım no., CEPAKART üye no., ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmez.
 5. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 6. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
 7. Alışverişe ait fatura/e-arşiv faturaların ilgili CEPAKART üyesi adına düzenlenmiş olma şartı aranacaktır.
 8. CEPA AVM’de bulunan markaların (ürün teslimatı Cepa AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) ve seyahat acentelerinin internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilemez.
 9. Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher ile kampanyaya katılım sağlanamaz.
 10. Seyahat acentelerinin düzenlediği fatura/e-arşiv faturalar ile kampanyaya katılım sağlamak için, seyahat acentelerinin, konaklaması biten müşterilere düzenlediği fatura/e-arşiv faturaların ibraz edilmesi gerekmektedir.
 11. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde fatura/e-arşiv faturaların ödeme belgesi Kredi kartı sliplerindeki post ID’nin CEPA AVM içerisindeki mağazaya kayıtlı olması şartı aranır. Eğer ödeme nakit ise ödemenin mağazadan alındığına dair makbuz veya fatura üzerinde CEPA şubesi kodu/kaşesi olmalıdır.
 12. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
 13. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 14. CEPA Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Sigorta Acentelerinde adına poliçe düzenlenen ruhsat sahipleri çekilişe hak kazanacaktır.
 15. Kampanyaya katılan müşteriler fiş/fatura/e-arşiv fatura ile kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kredi kartı slipini ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
 16. Ürün değişim/iade fiş/fatura/e-arşiv faturaları ve hediye çeki ile yapılan alışverişler ile tax free işlemi yapılmış fiş/ fatura/e-arşiv faturalar kampanyaya dahil değildir.
 17. Iskonto, indirim, promosyon, uygulanan faturalarda, indirim sonrası ödenen tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
 18. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 19. Cepa Celebcioğlu Proje Yönetim A.Ş., Üstünçelik Malzeme İmalat Montaj İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş. çalışanları, Cepa AVM’de bulunan mağaza sahipleri ve çalışanları, Tepe Güvenlik ve Sodexo çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 20. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.
 21. Piyango için ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
 22. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir. Kampanya hakkında sorular ve detaylı bilgi için: 0.312.219 6401 numaralı telefondan iletişime geçilebilir.